ASKIYA ALINAN TWİTTER HESABINI KURTARMA

Askıya alınan Twitter hesabını kurtarmak imkansız değildir ve bunu isteyen çok sayıda kişi vardır. Yasa dışı olmayan, sadece Twitter kurallarının ihlali nedeniyle askıya alınan hesapların kurtarılması yani yeniden kullanılabilmesi mümkündür. Aşağıda tamamen denenmiş ve olumlu olarak sonuçlanmış bir hesap kurtarma süreci anlatılmaktadır.

Twitter Account Suspended

Eğer sorun ile ilk kez karşılaşıyorsanız, karşınıza bir uyarı penceresi açılacak ve bu pencere içerisinde yer alan kutucuğu işaretlemeniz halinde hesabınızı yeniden aktif hale getirerek kullanmanız mümkün olacaktır.

Ancak hesabınız ikinci kez askıya alınmış ise bu defa yöntem biraz farklılık gösterecek. Bu yöntemi birden çok kez kullanmanız ve olumlu cevap almanız mümkün olacaktır. Dilerseniz bu durumda yapılacak işlemleri aşama aşama anlatalım.

  • İlk olarak yapmanız gereken, askıya alınmış hesabınız üzerinden Twitter girişi sağlamanız olacak.
  • Bunun ardından Twitter Yardım Merkezi sayfasını açarak buradaki formu doldurmanız gerekiyor.
  • Formu doldururken bilgileri doğru girmeniz samimiyetiniz açısından önemli bir gösterge ve hesabınızı kurtarmanın da bir koşulu olacaktır.
  • Formu doldurduktan sonra gönder butonuna tıklayarak gönderimi sağlayın.
  • Bu işlemleri tamamlamanızın ardından vermiş olduğunuz mail adresine İngilizce bir mail gelecek. Gelen maili, aşağıda örnek olarak verdiğimiz İngilizce metni yazarak cevaplayın.
  • Birkaç gün ile birkaç hafta arasında devam edecek bir sürecin ardından askıya alınan Twitter hesabını kurtarma konusunda başarılı olduğunuzu göreceksiniz.
  • I deactived my account by mistake. I want to reopened. After that I will use more caution. Please help me!
   My Twitter Username = ..............
   My Email Adress = ....@..............com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.