BLACKBERRY Z10

overview-hero.png.originalBlackBerry tutkunlarının beklediği telefon bir süredir piyasada. BlackBerry Z10‘dan biz de söz edelim ve akıllı telefon piyasasının gündemini kaçırmayalım istedik. Buyrun bakalım…

BlackBerry Hub® özelliği ile başlayalım isterseniz söze. Z10 ile yüklenmiş olarak sunulan BlackBerry Hub® özelliği  ile konuşma ve mesajlarınız hiç zaman kaybetmeden her an elinizin altında.

BBM™ sohbeti BBM™ Videoya dönüştürüp yüzyüze olmanın keyfini yaşayın. Başka bir telefonda bulamayacağınız bu özellik sadece BlackBerry Z10‘da.

BlackBerry® World™ sizin için yepyeni bir dünyanın kapılarını aralıyor. Uygulamalar, oyunlar, dergiler, kitaplar ne arıyorsanız hepsini burada bulabilirsiniz.

BlackBerry Z10, 4,2” dokunmatik ekranı 8 megapiksel arka kamerası ile size görüntü kalitesinde zirveyi sunuyor. 130 mm yükseklik, 65,6 mm genişlik ve 9 mm derinliği ile 136 gramlık bir telefondan söz ediyoruz.

Çift çekirdekli 1,5 GHz işlemcisi 2 GB RAM ve 16 GB flaş belleğin yanı sıra 32 GB’a kadar desteklenen bir harici bellek imkanı da sunuyor. 1800 mAH’lık batarya, 10 saate kadar 3G konuşma ve 13 güne kadar bekleme imkanı sunuyor.

BlackBerry Z10 ile birlikte, BlackBerry® Hub, Tarayıcı, Takvim, BBM, Metin Mesajları, BlackBerry® World, Remember, Docs To Go, Resimler, Müzik, Videolar, Story Maker, Facebook®1, Twitter®1, LinkedIn®1, Foursquare®, BlackBerry®Haritalar, Oyunlar, YouTube®, BlackBerry®, Sesle Kontrol, Hava Durumu, Saat, Hesap Makinesi, Pusula, Dosya Yöneticisi, Kutu, BlackBerry® Connect for Dropbox, Print To Go, Akıllı Etiketler, Ayarlar, Adobe® Reader, SIM Araç Kiti gibi uygulamalar nihai tüketiciye önceden yüklenmiş olarak sunuluyor.

Dünya üzerinde BlackBerry’nin sadakatli bir müşteri kitlesi var ve BlackBerry Z10 modeli ile bu kesimi yine kendine hayran bırakma yolunda net bir adım atılmış.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.