BURÇLARIN HAYATIMIZDAKİ YERİ

burclar www.ucuzucuzenucuz.comİnternette dolaşan videolardan birinde gördüm. Televizyonda yayınlanan bir evlilik programından alınmış bir görüntü. Ve bu görüntüde belki de çoğu insanın dikkatinden kaçan bir diyalogdan söz etmek istiyorum.

Adam kadını beğenmiş, görmek, görüşmek ve tanışmak üzere stüdyoya gelmiş. Kadın paravanın ardındaki adama tanıyabilmek için ilk sorularını soruyor. Klasik sorular ilk bir iki tanesi. Yaş kaç, daha önce evlendiniz mi, çocuk var mı falan derken burcunuz ne diye soruyor.

Bu sorunun cevabı, diğerlerinin cevabı kadar önemli görünüyor kadının nezdinde.

Sahi, bu kadar önemli mi burcunun ne olduğu sizce de karşınızdaki insanın? Evlilik gibi önemli bir kararı verirken karşınızdakinin burcu sizin için ne kadar önemli?

Hatta buna sadece karşınızdaki insanın burcu meselesi olarak bakmamak gerekiyor belki de. Burçların uyumundan söz etmek en doğrusu olabilir.

Benim de burç özellikleri ile benzeştirdiğim kişiler oldu şimdiye kadar. Ama böyle bir karar verme aşamasında karşımdaki insanı tanımak ve onunla ilgili karar vermek üzere burcunun ne olduğu hususu sanırım aklıma gelmez.

Aklıma gelse bile bununla hareket etmeyi aklımdan bile geçirmem diye düşünüyorum. Böyle düşüneni kınamak değil gayem. Sadece anlamaya çalışıyorum ama gerçekten anlamakta zorlanıyorum.

Gerçekten burçlar hayatımızda bu kadar belirleyici mi? Karakterimizin oluşumunda bu kadar söz sahibi olabilir mi sizce de? Ben olabileceğini düşünemiyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.