E-TİCARET

 

İnternet bu denli yaygınlaşınca e-ticaret de tüm cazibesiyle hayatımıza dâhil oldu. Kötü mü oldu? Kesinlikle hayır. Bu sayede insanlar hem kolay hem de ucuz alışverişe evinden, işyerinden kolayca ulaşma imkânına sahip oldu. Hatta akıllı cep telefonları sayesinde belediye otobüsünde bile alışveriş yapmak mümkün hale geldi.

Yıllar önce akla bile gelmeyecek bu imkânlar, aynı zamanda daha önce var olmayan iş olanaklarını da beraberinde getirdi ve çoğu insan için ekmek kapısı, iş fırsatı olarak hayatımızda yerini almasını sağladı.

Gün geçtikçe büyüyen ve her geçen gün daha da büyüyecek olan bu piyasa, getirdiği fırsatlarla birlikte fırsatçıların da hayatımızda yerini almasına neden oldu. Bu nedenle e-ticarette güven, önemli bir unsur olarak herkes tarafından altı çizilmekte.

Alışverişlerinizde güven duygusunu size yaşatan ama aynı zamanda asgari güvenlik koşullarını yerine getiren sitelere yönelmeniz güvenliğiniz açısından son derece önemli. Siz siz olun nereden alışveriş yaptığınıza dikkat edin.

İyi e-ticaret’ler…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.