GALAXY S4 ÇIKINCA DİĞERLERİ UCUZLAYACAK MI?

Samsung Galaxy S4 www.ucuzucuzenucuz.comÖnce Samsung Galaxy S4 haberleri, ardından resimleri, videoları derken herkes onu beklemeye başladı. Son modelini alayım diye bekleyenler de var yenisi çıkınca eskisi ucuzlar diyenler de.

Her iki fikrin sahipleri de haklılar aslında. Son modelini bekleyenlere diyecek ne olabilir ki? Biz yenisi çıkınca eskisinin ucuzlayacağını düşünenlerin haklı olduğu fikri üzerinde duracağız.

Genel olarak tüm endüstriyel ürünlerde bu yaklaşım doğru sonuçlar vermekte. Otomotivden elektroniğe kadar hemen hemen tüm ürünlerde yeni bir model, piyasadaki eski modellerin fiyatlarını baskılıyor.

Bilinen bu kısmın yanı sıra bilinmeyen kısım, bu fiyat düşüşünün hangi seviyede olacağı. Genel beklenti Galaxy S4 çıktıktan sonra Galaxy S3‘te 200 TL civarında ve diğer alt modellerde oransal olarak benzer seviyelerde fiyat düşüşlerinin olacağı tahmin ediliyor.

Yeni telefon alacak bir çok kişiyi yakından ilgilendiren bu durum satışların da seyrini etkiliyor. Başta da söylediğimiz gibi çoğu insan farklı beklentiler içerisinde Galaxy S4‘ün “ben geldim” demesini bekliyor.Galaxy S4 www.ucuzucuzenucuz.com

Siz de eğer acelesi olmayan gruba dahilseniz benim fikrim biraz daha beklemenizden yana. Bu beklemenin sonucunda 100 Dolar/Euro veya 200 TL civarında bir kazancınız olacaktır. Ayrıca piyasayı takip etmeyi bilen ve neyin nerede ve kaç paraya satıldığını araştırmadan alışveriş yapmayanlardansanız bu kazancınıza bir miktar daha ilave edebilirsiniz. Bu kısmı genel alışveriş kuralına dahil. Her alışverişte uygulanmalı zaten.

İyi, güzel de o zaman da bir alt model telefonum olacak diyorsanız tercih sizin tabii. Biz buna ne diyebiliriz ki?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.