GALAXY S4 ÇIKIYOR

Galaxy S4 www.ucuzucuzenucuz.comDuyduk duymadık demeyin… Samsung Galaxy S4 geliyor. Teknolojik ürünler için uzun sayılabilecek bir süredir beklenen, geldi gelecek, çıktı çıkacak diye sabırları çatlatan telefonun Türkiye’de satışa çıkacağı tarih nihayet belli oldu.

Herkes harıl harıl bu tarihi öğrenmenin peşinde ama satışa çıkacağı tarihi öğrenmek sabırsızlığı gidermediği gibi aslında bir an önce ele geçmesi için beklenecek süreyi insanın gözünde büyütebiliyor. Sonuç olarak her durumda biraz sabır göstermeye ihtiyaç var demektir.

Turkcell, Vodafone ve Avea tarafından yapılcak Türkiye pazarındaki satışların Doğu Avrupa ile eşzamanlı olacağı düşünülüyor. Alınan son bilgilere göre Doğu Avrupa’da satışların 2013 yılının 16. haftasında başlaması planlandı. Bu da Türk tüketicilerin artık çok beklemesinin gerekmeyeceği, satışların iki hafta içinde başlayacağı anlamına geliyor. KAÇ LİRA OLACAK? diye soranlara cevabı daha önce vermiştik zaten, merak eden bakabilir.

Her yeni modelde olduğu gibi yine donanım seviyeleri, renkleri ve başka bir çok özellikleri ile ilgili merakların yanı sıra en çok merak edilen şey elbette fiziki olarak telefonun elle tutulur hale geleceği tarih. Bununla ilgili programı da aşağıda açıklıyoruz.

Dünya piyasasına iki farklı işlemci versiyonu ile girecek olan bu yeni telefon için Avrupa satış programının şu şekilde olması bekleniyor:

Galaxy S4 3G 16 GB – 16. Hafta

Galaxy S4 3G 16 GB – 16. Hafta

Galaxy S4 3G 64 GB – 24. Hafta

Galaxy S4 3G 64 GB – 24. Hafta

Galaxy S4 LTE 16 GB – 21. Hafta

Galaxy S4 LTE 16 GB – 21. Hafta

Galaxy S4 LTE 64 GB – 24. Hafta

Galaxy S4 LTE 64 GB – 24. Hafta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.