GALAXY S4 KAÇ LİRA OLACAK?

Samsung Galaxy S4 www.ucuzucuzenucuz.comSamsung Galaxy S4 henüz piyasada değil. Ama zenginin malı züğürdün çenesini yorar misali herkes onunla yatıp kalkıyor. Önce nasıl bir şey olduğu merak edildi uzun süre. Ardından polisiye bir filmin finalini andıran havalarda görüntüleri ortalığı sardı.

Herkes bu görüntülerin peşine düştü ve tabii elde etti. Ama kimseyi kesmedi bu görüntüler. Herkes nesnel olarak ürünün kendisine odaklandı. Merak etmemek mümkün değil tabii ama eninde sonunda bu merak da giderilecek elbette.

Şimdi bir merak konusu da Galaxy S4‘ün kaç liradan satılacağı. Çıktı çıkıyor geldi geliyor denilirken tüketici ile buluşacak olan bu cihaz ceplerden ne alıp götürecek, herkes bunu öğrenebilmenin telaşına düştü.

Biz de küçük çaplı bir araştırma yaptık tabii bu durumda doğal olarak ve elbette sizlerle de paylaşacağız. Ancak hemen şunu söyleyelim öyle net rakamlar dillendirilmiyor henüz. Ama doğal olarak çıkış fiyatı biraz tuzlu olacak gibi görünüyor.

Şöyle örneklendirelim hemen bu durumu. Amerika’da çeşitli operatörlerin iki yıllık kontratlarla 200 dolardan satışa sunduğu iPhone 5’in ardından, aynı koşullarda, yani yine iki yıllık kontrat ile 249 dolar olarak fiyatlandırılıyor Galaxy S4.Galaxy S4 www.ucuzucuzenucuz.com

Burası Türkiye, bize ne Amerika cep telefonu operatörlerinin kontratlı fiyatlarından diyebilirsiniz. Ama siz yine de demeyin, çünkü bütün bu işler benzer ölçüler içinde gelişiyor. Ürünün Türkiye fiyatı da pek ucuz sayılmaz. Yaklaşık olarak Amerika ile aynı çizgiyi takip etmesi bekleniyor.

Bütün bu değerlendirmeler ışığında Samsung Galaxy S4‘ün Türkiye’de 2000-2750 TL aralığında bir fiyatla satışa sunulmasının planlandığı anlaşılıyor.

Ucuz mu pahalı mı artık orası sizin bileceğiniz bir iş.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.