GALAXY S4… YİNE.

galaxy s4 www.ucuzucuzenucuz.comZenginin malı züğürdün çenesini yorar misali bu Samsung Galaxy S4 de bizim çenemizi yordu epeydir. Geldi, gelecek, geliyor derken sık sık lafı buraya getirdik.

Neler mi dedik? Sondan başlayalım isterseniz. GALAXY S4 ÇIKIYOR dedik mesela bundan önce, en son. Hemen o yazının öncesinde de şu soruyu sorup cevabını birlikte aradık: GALAXY S4 KAÇ LİRA OLACAK?

Samsung’un yeni modeli ile ilgili merak bununla sınırlı değil tabii. Ondan öncesinde de şu soruyu sorup cevap aramışız: GALAXY S4 ÇIKINCA DİĞERLERİ UCUZLAYACAK MI?

GALAXY S4 VİDEOLARI ve SAMSUNG GALAXY S4 başlıklı yazılar da girişte çenemizi yorduğumuz ile ilgili önermenin ispatı gibi.

Bunca sözün ardından son haberler de yavaş yavaş şekillenmeye başladı yeni telefon ile ilgili olarak. Avrupa’da bu ay sonunda satışa çıkması beklenen telefonun fiyatı da son şeklini almaya başladı gelen haberlere göre.

Samsung’un bu yeni modeli 16GB’lık modeli için 649 Euro’luk bir fiyat etiketi taşıyacak ve 27 Nisan’da Almanya’da satışa sunulacak. Galaxy S4, 1.9 GHz’lik 4 çekirdekli Qualcomm Snapdragon 600 işlemcisi ile birlikte gelecek.

16, 32 ve 64 GB’lık kapasite seçenekleriyle satışa çıkacak olan telefonun fiyatı iPhone 5 ile neredeyse aynı seviyede konumlanmış durumda. Zira iPhone 5, Almanya’da 16GB’lık model için 679 Euroluk bir  fiyat etiketi taşıyor.Galaxy S4 www.ucuzucuzenucuz.com

Samsung Galaxy S4 Türkiye fiyatı ise henüz belli değil ama geçmiş iPhone lansmanları tecrübelerinden yola çıkarak, Galaxy S4‘ün Türkiye’de kontratsız ya da taahhütsüz fiyatı için 2.000 TL rakamının telaffuz edilebileceği konuşuluyor. Ancak bununla birlikte Samsung’un, psikolojik bir eşik olan 2.000 liranın altında bir fiyatla Türkiye’de Galaxy S4 duyurusu yapması da sürpriz olarak kabul edilmemeli.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.