GALAXY S5 GELİYOR

Samsung Galaxy S5

Samsung Galaxy S5 çok kısa zaman sonra teknoloji düşkünlerinin elinde olacak. Siz elinizdeki telefona, onun özelliklerine odaklanmışken teknoloji boş durmuyor. Yepyeni fikirler yepyeni özelliklere dönüşüp yeni ürünler haline geliyor ve tüketim toplumunun hizmetine sunuluyor. Bize de zenginin malı züğürdün çenesini yorar misali bunları takip edip üzerinde konuşmak, telefon karşılaştırması yapmak ve her yeni modeli edinme telaşına düşmek kalıyor.

Samsung da yeni piyasaya süreceği Galaxy S5 ve alt versiyonları ile gündemi meşgul etmeye devam ediyor. Galaxy S4 ile tüketiciye ulaştırılan göz ile takip teknolojisi Galaxy S5 piyasaya çıktığında kafa, kaş ve göz hareketlerinin bütününü algılayıp cevap verecek hale gelmiş olacak. Patenti Samsung‘a ait olan bu teknoloji sayesinde eliniz ile dokunamadığınız durumlarda da telefona hükmetme kabiliyetine sahip olmuş olacaksınız.

Elbette tek yeniliği bu olmayacak yeni telefonun. Ama biz böyle bir ipucunu verelim ve teknolojinin artık hayal gücümüzü bile zorladığı bu günlerde sizlerin beklentilerine ışık tutmuş olalım.

Bu kadar sözün ardından Samsung Galaxy S5 fotoğraflarından birkaç örnek ile sizi başbaşa bırakalım. Beğenmemek mümkün görünmüyor.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.