GALAXY S5 NE ZAMAN ÇIKACAK

Samsung Galaxy S5 ne zaman çıkacak diye bekliyorsanız hemen söyleyelim, çıktı çıkıyor. Ayak sesleri duyulmaya başladı sanki. Avea ön talep toplamaya başladığını duyurdu. Hem internet sayfasından hem de bir çok yerde karşınıza çıkabilecek reklam afişlerinden bu duyuruyu görmüş olabilirsiniz.

Galaxy S5

Samsung Galaxy S5 hayran bırakacak teknolojisiyle çok yakında Avea’da” sloganıyla web sayfasında duyurulan yeni telefon gerçekten de şaşırtıcı teknolojik özelliklere sahip. 5.1 inç full HD renkli ekranı, 16 MP kamerası ile değme fotoğraf makinasına taş çıkartacak bir telefon.

Parmak izi okuyucusu ile güvenlik konusunda ön plana çıkarken nabız ölçer ve kalp ritmi sensörü ile yepyeni bir alana, sağlık duyarlılığına vurgu yapıyor.

Toza ve suya dayanıklı gövdesi, LTE ve Vi-Fi özelliğinin bir arada kullanımı ile oluşan mükemmel hızlı indirme özelliği ve başka bir çok teknolojik donanımı ile Galaxy S5, Avea’nın yanı sıra Turkcell ve Vodafone tarafından da bir çok farklı alternatif ile piyasaya arz edilecek.

Özellikle maksimum 9 taksit olarak belirlenen son kredi kartı uygulamasının sonucu olarak, tüm operatörler fatura taahhütleri ile eskiden sattıkları telefon sayısının kat kat üzerine çıkacak gibi görünüyor. 12-24 ay süreli taahhütlü kampanyalardan telefon almak isteyenler operatörlerin bayilerinde yoğunluk oluşturacak.

Galaxy S5 piyasaya çıkıp kullanıcı deneyimleri oluştukça bu konuda söylenecekler de çoğalacak elbette. Şimdilik sözü burada noktalayıp Samsung’un yeni şaheserini bekleyelim. Ortamdaki hareketlilik bu bekleme süresinin çok da uzun olmayacağını bize gösteriyor. En iyisi bekleyip görmek.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.