GALAXY S5 NE ZAMAN ÇIKACAK

Samsung Galaxy S5
Samsung Galaxy S5

Samsung Galaxy S5 ne zaman çıkacak diye merak edenlere müjdemiz var. Çok bekletti, özletti kendisini, ne zaman çıkacağı merak konusu oldu doğal olarak. Nisan ayında çıkacağı söylendi önce. Sonra yavaş yavaş tarih öne alınmaya başladı. En son haberlere göre önümüzdeki ay içinde piyasaya çıkması bekleniyordu ama son günlerde yaşanan gelişmeler sonucunda artık net tarih bile telaffuz edilir oldu.

Konu ile ilgili önemli kaynaklara göre Galaxy S5‘in piyasaya çıkış tarihi 23 Şubat 2014. Sadece tarih değil verilen. Yer ve saat de telaffuz edilir oldu artık. 24 Şubat’ta Barcelona’da düzenlenecek olan Dünya Mobil Kongresinden 1 gün önce saat 18:00’de tanıtılacağına dair bilgiler neredeyse kesin gibi.

Piyasaya çıkacağı tarih ile birlikte Galaxy S5‘in bir çok özelliği de netleşmeye başladı. Daha önce sızan bilgilerin gerçeğe pek de aykırı olmadığı, kamerasının 16 MP olduğu, Gear 2 ile entegre olarak piyasaya verileceği, 2900 mAh’lık hızlı şarj olan bataryası ve Samsung‘un yeni arayüzü TouchWiz ile sunulacağı da doğrulanan bilgiler arasında.

Teknoloji meraklılarına şimdiden hayırlı olsun dileklerimizi iletelim.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.