HOŞGELDİN MESSAGE ME

MessageMe www.ucuzucuzenucuz.comHızla genişleyen iletişim dünyamıza bir eleman daha eklendi. İphone, ipad, ipod touch ve android ile kullanılabilen ve BBM (Blackberry Messenger) ve WhatsApp karışımı bir uygulama olan ancak içeriği ile her ikisini de gölgede bırakmaya aday MessageMe‘den söz ediyoruz.

messageme www.ucuzucuzenucuz.comMessageMe çok yeni bir uygulama olmasına rağmen inanılmaz bir hızla yaygınlaşmaya başladı ve kullanıcılardan gelen ilk tepkiler son derece olumlu. Zaten günümüz dünyasında işlevselliği ve görselliği aynı anda sağlayamayan hiçbir uygulamanın bu kadar kısa sürede yayılması ve üstelik beğenilmesi pek de mümkün değil.

Oldukça eğlenceli bir mesajlaşma uygulaması olan MessageMe tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de adından sıkça söz ettiriyor. MessageMe uygulamasının bu kadar popüler olmasının nedeni WhatsApp’ta olduğu gibi rehberinizde yer alan kişiler, doğrudan arkadaşınız oluyor ve Facebook’tan da arkadaşlarınızı davet edip onlarla da iletişim sağlayabiliyorsunuz.

BBM uygulamasında olduğu gibi Message Mekullanıcılarının da kendine ait bir PIN kodu oluyor ve diğer kişiler bu kodu ekleyerek sizinle iletişim sağlayabiliyor.

messageme www.ucuzucuzenucuz.comMessageMe‘nin özellikleri elbette mesajlaşma ile sınırlı değil. Ses dosyası ve video çekip resim yapabilir hatta çizimlerinizi mesajlarınıza ekleyebilirsiniz.

MessageMe‘yi WhatsApp’tan bir adım ileriye taşıyan unsur tabletlerle de uyumlu olması. Ücretsiz olan bu uygulamayı Apple Store ve Android Market’ten indirebilirsiniz.

Yeni iletişim platformunuz MessageMe sizleri bekliyor…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.