Herkes için akıllı telefon… Uygun fiyatı ve mükemmel teknolojisiyle erişimi en kolay akıllı telefon. İşinizi yanınızda taşıyın. Şık tasarımı ve tüm çekiciliğiyle HTC One X+ hem güzel hem de akıllı iş arkadaşınız.
1,7 GHz dört çekirdekli işlemcisiyle hızına inanamayacaksınız. Dahili depolama alanına inanmanız biraz zor ama HTC One X+ ile böyle şeylere alışacaksınız. Tam 64 GB. Evet, evet yanlış okumadınız, tamı tamına 64 GB. Android işletim sistemiyle web sayfalarını en hızlı şekilde yüklerken animasyonlara hızla erişin. Oyun mu dediniz. Sorundan uzak oyun deneyimi için daha iyisini bulamazsınız. Beats Audio sistemi ile gerçek ses deneyimi de cabası. Özel tasarlanmış yüksek çözünürlüklü 4,7 inçlik ekranı en dar açılardan bile mükemmel görüntü kalitesi sunuyor. Bu sayede HD kalitesinde videolar izlemek vazgeçilmez bir alışkanlığınız olacak. Sadece telefondan da izlemek zorunda değilsiniz bunları, Media Link HD özelliği sayesinde görüntüyü TV’ye aktarma imkanı da sizi ayrıca şaşırtacak. Tek dokunuşla saniyede 4 çekim yapabilen mükemmel kamerası en mutlu anlarınızı unutulmaz kareler olarak saklamanız için tasarlandı.
HTC One X+ standartlarınızı yükseltecek buna hazırlıklı olun. İşin güzel yanı, bu yüksek standart için ödemeniz gereken para tahmin ettiğinizin çok altında olacak. Siz en iyisi şimdiden yüksek standart için hazırlanın ve bu cazip fırsatı kaçırmayın. HTC One X+’in hızına yetişin. Aksi halde üzülürsünüz.

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
MANCHESTER GALİBİYETİ BİR ZAFER Mİ? NOKIA N8
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Web Tasarım Blog Teması Ecce Plus | Tüm hakları © Felix Themes'e aittir.