İÇİMİZDEKİ İRLANDALILAR

Galatasaray www.ucuzucuzenucuz.comMustafa Denizli Milli takımı çalıştırdığı dönemde kullanmıştı “içimizdeki İrlandalılar” tabirini. Acımasız eleştirilerle bunaltmış olmalılar ki hocayı, o kızgınlıkla parlamış anlaşılan.

Bu günlerde Galatasaray’da da bu tabiri hatırlatacak olaylar oluyor. İçimizdeki fenerliler mi denir bu duruma artık bilemiyorum tam karşılığını. Süper oynadı, çok iyi maçlar çıkardı diyemese de kimse, bu takım ligde lider ve Şampiyonlar Liginde de son 16 takım arasında. Bu haliyle bile bu ülkede daha iyisi yok. Ama gel gör ki “içimizdeki kimlerse” artık onlar, takıma çomak sokmayı başardılar. Ligde ilk sırada bulunan, Avrupa’da en azından bir tur daha geçip çeyrek finale çıkması beklenen takım dert küpü olup çıktı.

Efendim neymiş, Sneijder transfer edilecekmiş. Gelecekmiş, gelmeyecekmiş, hoca istiyormuş, istemiyormuş, oynatmayacakmış, Başkan oynatacak hoca da alırmış. Bir sürü mış. Sonuç mu? İşte, meydanda sonuç.

Herkesin yüzünden düşen bin parça. Mutsuz bir hoca mutsuz bir takım. İkinci yarının ilk maçı Kasımpaşa ile ve takım 2-1 mağlup. En büyük Galatasaray düşmanları dahi bunu yapmakta zorlanırdı. Ama bir şekilde başarıldı. Vatana millete hayırlı olsun. Artık bu saatten sonra Sneijder mi gelir Messi mi gelir Galatasaray’ı bu halden kurtarmaya bilmiyorum.

Bildiğim şey şu ki, herkesin aklını başına toplaması gerek. İş işten geçmeden.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.