INTERNETTEN PARA KAZANMA YOLLARI-2

internetten para kazanma www.ucuzucuzenucuz.comBu konunun ilk yazısında internetten para kazanma yollarını anlatmaya başlamıştık. Kişisel bir blog oluşturmayı ve bu şekilde zaman içerisinde hedeflerinize ulaşmayı anlattığımız yazıya BURADAN ulaşabilirsiniz.

Bu yazıda ise sizlere internet üzerinden anket doldurarak para kazanma yönteminden söz edeceğiz.

İnternette küçük bir araştırma yapmanız halinde online anket doldurabileceğiniz çok sayıda site olduğunu siz de göreceksiniz. Bu sitelere üye olup bir mail adresi vermeniz halinde size çok sayıda anket gönderecekler. Mailinize gönderilen linkleri tıklayarak söz konusu anketlere ulaşacaksınız. Bu anketlerde öncelikle size ait yaş, cinsiyet, oturduğunuz şehir ve gelir durumunuz gibi sizi tanımaya yönelik kısa sorular sorulmaktadır. Bu soruları cevaplamanız istenerek anketin hedef kitlesi içinde yer alıp almadığınız belirleniyor.

Hedef kitle içinde yer alıyorsanız anket sorularına geçiyor ve soruları cevaplıyorsunuz. Böylelikle başlangıçta belirtilen ödülü (para, puan) kazanmış oluyorsunuz. Hedef kitle dışında kalıp anketi doldurmadan bile bazı siteler size teşvik amaçlı küçük puanlar verebiliyor. Paranız veya puanınız belli bir seviyeye ulaştığında çek, paypal gibi yöntemlerle size ödeme yapılıyor.

Burada önemli olan sizin bu işlere zaman ayırmanız. Zamanım bol, ayırabilirim diyorsanız hiç de yabana atılmayacak paralar kazanmanız mümkün. Özellikle ek gelir arayışı içinde olanlar için uygun bir yöntem.

Çok sayıda anket sitesine üye olup çok sayıda anket almanız daha çok zaman ayırmanız anlamına geleceği kadar daha çok kazanmak anlamına da gelir.

Aşağıda örnek olması için birkaç siteye yer veriyoruz. Siz bunları ve yapacağınız araştırma ile daha fazlasını gözden geçirerek uygun gördüklerinize üyelik işlemlerinizi gerçekleştirin ve hemen internetten para kazanmaya başlayın.

https://ideashifters.com/

http://www.allworldpanels.com/

https://www.globaltestmarket.com/

http://www.spidermetrix.com/

Bol kazançlar…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.