Yepyeni bir iletişim platformuna kavuştuk son günlerde yine. iPhone, Android veya PC üzerinden  ücretsiz mesajlaşma ve hatta arama imkanı sağlayan yeni iletişim platformu LINE artık bizlerle…

LINE ile arkadaşlarına Sticker‘lar gönderip eğlenceye ilk adımı atmak mümkün. Sticker Shop‘ta orijinal LINE karakterlerinden ünlülere kadar her şey var. Birbirinden güzel sticker setleri arasından seçim yapmakchat-line www.ucuzucuzenucuz.com zor gelebilir ama aldırma, eğlencenin tadını çıkar. Hepsi ücretli değil elbette, tabii ki ücretsiz sticker’lar da var.

Uzun telefon konuşmalarını akıllı telefon ve PC üzerinden ücretsiz ve yüksek kalitede yapmanın farkını yaşamak kesinlikle bir ayrıcalık.

Oyun sevenler de LINE ile kendilerini ayrıcalıklı hissedecekler. İster en yüksek skor için oynayın isterseniz beraber savaşın; seçim sizin. Vaat edilen %100 eğlenceyi yakalayın.

Ayrıca video ve sesli mesajlar ile kısa mesaj, fotoğraf ve konum bilgisi yollamanın kolaylığını gözlerinizle göreceksiniz.

Salla!” özelliği ile yanındaki arkadaşını cihazlarınızı beraber sallayarak eklemenin eğlencesini kaçırmayın. Ayrıca QR kodu kullanarak ID eklemek de mümkün.

Grup mesajlaşmasının yanı sıra LINE ile elde edeceğiniz diğer özelliklerden de kısaca söz edelim. Line Camera, Line Card, Line Brush, Line Tools, Line Play, Line Antivirüs ve Line Band uygulamalarının da tiryakisi olacağınızı söylemek mümkün.

Bu yepyeni iletişim platformunda yerinizi almak ve sınırsız eğlenceyi tatmak üzere LINE indirmek isterseniz BURAYI tıklamanız yeterli.

Biz artık size iyi eğlenceler dileyerek aradan çıkıyoruz…

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
HTML BİÇİMLENDİRME ETİKETLERİ LEVREK
1 Yorum
  1. Line chat le ilgili bende bişiler yazdım ama bu içerik on numara olmuş eline sağlık

Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Web Tasarım Blog Teması Ecce Plus | Tüm hakları © Felix Themes'e aittir.