MERAK EDENE ADIYLA DEVAM EDİYORUZ

Merhaba,

Yine, yeniden merhaba…

onlinelogomaker-011516-1106Alan adımızı değiştirdik. Tamamen başka bir yolda ilerlemek üzere www.ucuzucuzenucuz.com alan adı ile çıktığımız yolda, değişime ayak uydurmak üzere bugünkü içeriğimize uygun yeni bir alan adıyla devam ediyoruz.

www.merakedene.com

Meraklısına, başta balıklar olmak üzere diğer su ürünleri, teknoloji, telefon karşılaştırması, wordpress, html, yemek tarifleri, internet yayıncılığı, özgün içerik geliştirme, tanıtım yazısı gibi pek çok konuda kaliteli ve doğru bilgiler burada yer alacak.

İletişim bölümümüzden bize her zaman ulaşabilir, ayrıca makalelerin altında bulunan yorum alanından düşüncelerinizi aktarabilirsiniz. Bu bize her zaman güç katacak ve sizlere daha iyiyi sunmak adına yol göstericimiz olacaktır.

RSS abonelerimizden ricamız, http://feeds.feedburner.com/UcuzNeVarsaEnUcuz adresi yerine bundan böyle http://feeds.feedburner.com/MerakEdene adresini kullanmaları olacak. Bu zorunlu değişikliklere göstereceğiniz anlayış için şimdiden teşekkür ederiz.

Merak etmek öğrenmenin ilk adımıdır. O yüzden merak edene en doğru bilgiyi sunmak, onun öğrenme aşamalarına ilk desteği sağlamak olacaktır.

Bu çerçevede birlikte öğrenmek, gelişmek ve büyümek için her zaman merak etmek ve bu merakı gidermekle meşgul olacağız. Sizleri de bekleriz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.