Merhaba,

Yine, yeniden merhaba…

onlinelogomaker-011516-1106Alan adımızı değiştirdik. Tamamen başka bir yolda ilerlemek üzere www.ucuzucuzenucuz.com alan adı ile çıktığımız yolda, değişime ayak uydurmak üzere bugünkü içeriğimize uygun yeni bir alan adıyla devam ediyoruz.

www.merakedene.com

Meraklısına, başta balıklar olmak üzere diğer su ürünleri, teknoloji, telefon karşılaştırması, wordpress, html, yemek tarifleri, internet yayıncılığı, özgün içerik geliştirme, tanıtım yazısı gibi pek çok konuda kaliteli ve doğru bilgiler burada yer alacak.

İletişim bölümümüzden bize her zaman ulaşabilir, ayrıca makalelerin altında bulunan yorum alanından düşüncelerinizi aktarabilirsiniz. Bu bize her zaman güç katacak ve sizlere daha iyiyi sunmak adına yol göstericimiz olacaktır.

RSS abonelerimizden ricamız, http://feeds.feedburner.com/UcuzNeVarsaEnUcuz adresi yerine bundan böyle http://feeds.feedburner.com/MerakEdene adresini kullanmaları olacak. Bu zorunlu değişikliklere göstereceğiniz anlayış için şimdiden teşekkür ederiz.

Merak etmek öğrenmenin ilk adımıdır. O yüzden merak edene en doğru bilgiyi sunmak, onun öğrenme aşamalarına ilk desteği sağlamak olacaktır.

Bu çerçevede birlikte öğrenmek, gelişmek ve büyümek için her zaman merak etmek ve bu merakı gidermekle meşgul olacağız. Sizleri de bekleriz.

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
GALAXY NOTE 4 VE GALAXY NOTE 5 KARŞILAŞTIRMASI GALAXY J1 VE GALAXY J2 KARŞILAŞTIRMASI
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Web Tasarım Blog Teması Ecce Plus | Tüm hakları © Felix Themes'e aittir.