MESSAGE ME KARMAŞASI

MessageMe www.ucuzucuzenucuz.comYeni iletişim platformu MessageMe hayatımıza gireli çok olmadı. Ama karmaşası daha hızlı davrandı kendisinden.

Apple Store ve Android Marketten indirilebilen ve İOS ve Android tabanlı yazılımlar için geliştirilen bir uygulama olan MessageMe ile çok daha farklı olan message.me karıştırılmaya başlandı.

Konuya aşina olanlar değil elbette karıştıranlar. Bu işlerde henüz başlangıç seviyesinde olanlar için tam bir muamma haline geldi bu mesele.

MessageMe www.ucuzucuzenucuz.comMessageMe için genel olarak iki yorum ön plana çıkıyor. Bir kesim kesinlikle WhatsApp ile yarışabilecek hatta onun önüne geçebilecek bir uygulama olarak ifade etse de diğer bir kesim WhatsApp varken bunun pek de tutmayacağı yönünde fikir belirtiyor.

Ama her iki fikrinde ısrarlı yaklaşımları aslında MessageMe‘nin oldukça popüler olduğunun bir göstergesi gibi.

message.me www.ucuzucuzenucuz.commessage.me için aynı şeyleri söylemek güç. Aslında o çok farklı bir kategoride ve çok farklı bir altyapıda. İsimlerinin dışında bir benzerlikleri veya bir rekabet noktaları da yok gibi.

Biz ne söylesek boş. Siz en iyisi kendi gözlerinizle görün ne anlatmaya çalıştığımızı. MessageMe ve message.me uygulamalarının web sayfalarına buradan ulaşmak mümkün. Bakın ve farkı görün.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.