MÜSLÜM GÜRSES

Müslüm Gürses, bir dönemin Müslüm Baba’sı, yoğun bakımda ve hayati tehlikeyi henüz atlatamadı. Tüm haberler bu yönde. Gerçi bugün biraz daha iyimser haberler de dolaşsa ortalıkta yine de hayati tehlikenin sürüyor olması sevenleri için çok üzücü.

Bugün orta yaş diye adlandırılabilecek yaşlarını süren insanların aşina olduğu bir ses ve yüz olan Müslüm Gürses, bunların çoğunu da hayran kitlesi arasına katmıştır. Neredeyse bir nesil onun şarkıları ve hatta üslubu ile büyümüştür bu ülkede. Üzülmüş ve hatta ezilmiş kitlenin yorgun ve feryat eden sesi olarak kendine haklı bir yer edinmiştir. Bugün pek bir popüler olan seksenlerin en önemli simalarının başında gelir.
Sonraları devir değişmiş, farklı bir düzeyde farklı bir kulvarda boy gösterir olmuştur. Reklam yıldızı olmak da yakışmıştır bir kesimin feryadını duyuran sese. Son reklamındaki çay gibi herkesin hayatında yer alır hale gelmiş, bir hoş seda olmuştur dünyamızda.
Doktorunun da dediği gibi hor kullanılmış bedeni bu badireyi de atlatabilecek mi bilinmez ama sanırım şu ülkede herkesin şifa dilediği bir insandır Müslüm Gürses. Kalbinden ameliyat olmuş ama kalbi dışında tüm organlarının sorun çıkardığı bu durumu atlatmasını ve yeniden sevenlerinin arasında olmasını herkes gibi biz de yürekten diliyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.