NOKIA LUMIA

Lumia 920 www.ucuzucuzenucuz.comNokia, Lumia modelleriyle akıllı telefon piyasasında darbe yapıyor. Lumia 620, 820, 920 telefonlar, kullanıcılara sunduğu alternatiflerle akıllı telefon tarifini yeniden yaptırıyor.

Üç farklı Lumia‘dan 920 modelinde 4,5” olan ekran boyutu 620’de 3,8” olarak karşımıza çıkıyor. Işık zaman aşımı, parlaklık filtresi, Corning Gorilla cam, ortam ışığı sensörü gibi muhteşem özellikler içeren dokunmatik ekranın, size yepyeni deneyimler yaşatmak üzere tasarlandığını telefonu elinize ilk aldığınız andan itibaren fark edeceksiniz.

Lumia, 820 ve 920 modellerinde sizleri kablosuz şarj ile de tanıştırıyor. Yüksek bekleme ve konuşma sürelerinin yanısıra kablosuz şarj bu alanda ulaşılan son nokta.

Müzikseverler için Lumia bambaşka bir dünyanın kapılarını aralıyor. Nokia müzik ile tamamen ücretsiz olarak gerçek zamanlı müziği sınırsız olarak indirebilirsiniz. Ve bunu dinlemek için çevrimiçi olmanız da gerekmez.

Lumia 820 www.ucuzucuzenucuz.comLumia için akıllı telefon piyasasında darbe yapıyor demiştik. Bu fikrimizin haklılığını ispata yarar en iyi örnek Windows 8 ile Microsoft Office, Outlook ve İnternet Explorer’in tam sürümlerini içeriyor olmasıdır. Böylelikle ofis dışında da her türlü dosyanıza tam olarak ulaşabilir ve internette kesintisiz sörfün tadını çıkarabilirsiniz.

Çok akıllı bir telefonun çirkin olmasını da beklemiyorsunuz değil mi? Lumia, aklıllı olduğu kadar güzelliği ile de göz kamaştırıyor. En son teknoloji Carl Zeis lens ile güzellikleri ölümsüzleştirirken, çok çeşitli renk seçenekleri ve eşsiz tasarımı ile kendi güzelliğini sergilemekten çekinmiyor.

“Çok akıllı ve çok güzel” bir telefon istiyorsanız, tercihiniz Nokia Lumia olmalı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.