NOKIA N8


Akıllı telefon mu dediniz? Daha akıllısını zor bulursunuz. Nokia N-8 ile akıllı telefon kavramı yeni bir şekle bürünüyor. Akıllı telefon artık başka türlü tarif edilecek.
Nokia N-8’de var olan 12 MP Carl Zeiss optik kamera ve xenon flaş ile kadraja sığan görüntülere siz bile inanmakta zorluk çekeceksiniz. Bitmedi… 3x dijital yakınlaştırması ile HD kalitesinde mükemmel videolar çekmeniz de mümkün. 5.8 saat konuşma ve 400 saat bekleme süresi ile bataryanın verimliliğini gözler önüne seriyor. 135 MB dahili ve 16 GB hafızasıyla beklentinizin ötesine ulaşıyor. Dijital ve analog saat, takvim hesap makinası gibi standart fonksiyonların yanı sıra navigasyon ve GPS özellikleriyle bir telefonun ötesinde size yol gösteren bir dost haline geliyor. Adobe Flash Lite 4.0 ve Nokia web tarayıcı ile internet deneyiminize yeni ufuklar açtığına siz de tanıklık edeceksiniz. STMP, İMAP4 ve POP3 protokolleri ve HTML e posta destekleriyle tüm postalarınıza sorunsuzca ulaşacak ve nerede olursanız olun kesintisiz iletişimin tadı ve konforunu yaşayacaksınız. FM radyonun yanı sıra desteklediği çok sayıdaki müzik formatıyla sevdiğiniz şarkıları yanınızda sürekli taşımanın ve kolaylıkla dinlemenin güzelliğini yaşayacaksınız.
Nokia N-8 size alıştığınızın ötesinde bir konfor sunuyor. Tanışmadan bunu bilmenize olanak yok. Siz en iyisi en yakın bayiye uğrayın, akıllı telefonun ne olduğunu Nokia N-8 ile yakından görün.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.