OLMADI SİNYOR TERİM

Fatih www.ucuzucuzenucuz.comOlmadı Sinyor Terim… Olmadı maalesef.

Haklısınızdır davanızda. Yerden göğe kadar hakkınız vardır olup bitenlerde. Şahsınız ve takımınız haksızlığa uğramıştır, eminim, böyle tepkiler verdiğinize göre. Ama emin olun ki hiçbiri umrumda değil.

Evet, kesinlikle umrumda değil.

Bir Türk ve bir Galatasaraylı olarak başarılarınızla gurur duyuyorum. Tanığı değilim ama tanıklık edenlerden öğrendiğim İtalya’da özellikle de Floransa’da size duyulan saygı eşine az rastlanır bir durum.

Peki ama neden Sinyor Terim, neden problemli durumlarda sislerin ardından hep siz beliriyorsunuz bu ülkede?

Eşsiz başarılara imza attığınız Galatasaray’ın başında üçüncü kez görev aldığınızda ortaya koyduğunuz değişmiş, olgunlaşmış, bilge tavrınız nasıl oldu da bir anda kayboluverdi böyle?

Parçalı 5 numaralı Galatasaray formalı, bıçkın Fatih neden sık sık karşımıza çıkıveriyor böylesi durumlarda? Ne olur motivasyondan söz etmesin kimse şimdi. Sıradan bir Ordu maçını kazanmak için böyle bir motivasyona gerek varsa Schalke maçında adam mı vurulacak bu kıyasla?

Evet, olmadı Sinyor Terim. Olmadı maalesef. Size kulübün profesyoneli dendiğinde hepimiz bunun talihsiz bir ifade olduğunu düşündük. Siz Galatasaray için sadece bir profesyonel olamazsınız. Ama böylesi durumlarda en azından bir profesyonel gibi soğukkanlı olabilseydiniz keşke.

Terim www.ucuzucuzenucuz.comBilgeliğinizin, Ferrarisini yeni almış kıvamından öteye taşınması çok zaman almamalı. İsviçre maçından bu yana değişen çok şey olmalıydı bence olgunluk ölçeğinizde. Aksi halde biz Engin Baytar’a, Felipe Melo’ya kızdığımızda, sislerin ardında belirecek silüetiniz onların masumlaşmasına neden olacak gözlerimizde.

Galatasaray’ın kaybı sizin 3 maç takımın başında olmamanız değil Sinyor Terim. Keşke bununla sınırlı olsa. Adı Kulüple özdeşleşmiş olan Fatih Terim’in tartışılır hale gelmesi, “savunma” yapmak üzere Federasyon koridorlarını adımlaması bu üç maçtan çok daha büyük bir kayıp.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.