SAMSUNG GALAXY ACE


Neresinden başlamak gerek anlatmaya böylesi bir telefonu, karar vermek zor. Şık, göz alıcı, etkileyici ve hatta büyüleyici tanımlarının hepsini birden kullanmakla hata yapmış olmazsınız. Hem basit ama hem de gösterişli diye tarif etsek, içerisine sınırsız eğlence katsak bu tarifin tadından yenmez. Hele bir de hızını anlatmaya kalksak…
Samsung Galaxy Ace Android telefonların yüz akı. Hem sosyal ortamların tadını çıkarıyorsunuz hem de işinizi mailinizi yanınızda taşıyorsunuz. Ne güzel değil mi. Bu kadar da değil tabii. Parmağınız ekran üzerinde harfler arasında dolaşırken telefonunuz ne yazmaya çalıştığını anlarsa şaşırmayın. Bu daha başlangıç. Samsung Galaxy Ace sizi daha çok şaşırtacak. Müşteri deneyimlerinin yer aldığı forumlardaki şaşkınlık ifadeleri sanırım ne demek istediğimizi daha iyi anlatıyor. Hem minimal hem sofistike tasarımın içinde barındırdığı yetenek işinizin ve eğlence anlayışınızın ayrılmaz bir parçası olacak. ThinkFree ile Microsoft Word Excel ve Powerpoint belgelerini görmek ve hatta oluşturmak sizin için çocuk oyuncağı olacak. Daha 5 MP kamerasından, 32 MB kadar genişletilebilen belleğinden, FM radyosundan söz etmedik. Aslında sadece bunlardan değil sıra dışı pek çok özelliğinden söz etmedik. Zaten hepsinden de söz etmek istemiyoruz.
Biz söz etmediğimiz birçok özelliği de görmeniz için sizi en yakın bayide bekliyor olacağız. Samsung Galaxy Ace ve biz sizi memnun etmekten mutluluk duyuyoruz. En kısa zamanda görüşmek dileğiyle.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.