samsung galaxy s3 www.ucuzucuzenucuz.comAndroid telefonların günümüzde geldiği son noktada Samsung Galaxy S3 karşımıza çıkıyor. Bir telefondan beklediğinizden fazlasını bulacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Karşılaştığınızda  her özelliği ile sizi şaşırtacak olan bu telefon, 133 gramlık ağırlığı ile daha elinize alır almaz ilk şaşkınlığı yaşamanıza neden oluyor.

Akıllı bekleme özelliği, ön kamerasının göz hareketlerinizi algılaması sayesinde kitap okuduğunuzu veya internette gezindiğinizi anlayıp ekranın kararmasına mani oluyor. Siz kesintisiz okumanın keyfine varıyorsunuz.

8 MP kamerası, sıfır deklanşör gecikmesi özelliği ile anı kaçırmadan fotoğraf çekmenizi sağlarken, en iyi fotoğraf özelliği sayesinde en iyi kareyi yakalamanızı garanti altına alıyor.

Samsung Galaxy S3‘ün kamerasından bahsetmişken, bu görüntüleri görmenizi sağlayan 4,8″ HD Süper Amoled ekranı sayesinde bugüne dek görmediğiniz bir görüntü kalitesiyle karşılaşacağınızı da söylemeden geçmeyelim. Filmleri, resimleri hiçbir mobil ortamda görmediğiniz bir kalitede izlemek sizi şaşırtacak. 720 x 1280 (HD) çözünürlük ve 16:9 oranı bir telefonda kolay kolay bulamayacağınız türden özellikler.

4 çekirdekli ve 1,4 GHz hızındaki işlemcisi ile Samsung Galaxy S3, sizi beklentilerinizin ötesine taşıyacak. NFC ve Wi-Fi Direct özelliklerini bir arada kullanan S Beam özelliği sayesinde bir müzik parçasını aktarmak 1 saniye, bir filmi aktarmak sadece bir kaç dakika.

İnanılmaz mı buldunuz?

Samsung Galaxy S3 inanılmaz diyeceğiniz bir çok başka özelliği ile sizi bekliyor. Şaşırmak için acele etmenizde fayda var. Çünkü tanıştıktan sonra ne anlatmaya çalıştığımızı çok daha iyi anlayacağınızdan eminiz.

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
YİNE, YENİDEN SEVGİ SEVGİLİLER GÜNÜ
1 Yorum
  1. loran

    Bu listeye de göz atılabilir, iyi bir karşılaştırma listesi veriyor.
    http://www.en-uygun.com/en-ucuz/samsung%20galaxy%20s3

Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Web Tasarım Blog Teması Ecce Plus | Tüm hakları © Felix Themes'e aittir.