SAMSUNG GALAXY S4

Samsung Galaxy S4 www.ucuzucuzenucuz.comMeraklılarının bekleyişi son bulmak üzere…

Samsung Galaxy S4‘ü tanıttı. Nisan ayında piyasaya süreceğini duyurduğu ürün 8 çekirdekli Exynos 5 Octa işlemciye sahip. 7.9 milimetre kalınlığı,  130 gram olan ağırlığı ve yaklaşık 4.99 inç büyüklüğünde yüksek çözünürlüklü HD ekranıyla göz kamaştırıyor.

Fiyatının Galaxy S3’ün piyasaya çıkış düzeyinde olması beklenen ürün göz hareketini algılayan sensörleri ile sayfa çevirme ve durdurmayı sağlayabiliyor.

“Yok artık” dedirten bu ve benzer özelliklerine ilave olarak pil ömrünün bir günden daha uzun olacağı belirtiliyor. Tanıtımı duman siyahı ve buz beyazı olmak üzere iki renk ile yapılan ürün yıl içerisinde çok sayıda renk ile piyasada yerini alacak.

13 megapiksel gibi inanılmaz bir kameraya sahip olan Galaxy S4, ön ve arka kameranın aynı anda kullanılmasına olanak sağlayan “Dual Camera” fonksiyonuyla dikkat çekiyor. Kamera fonksiyonlarının bununla sınırlı olmadığını da hemen belirtmek gerek. Ayrıca bütün hareketi tek bir devamlı çekimde görmenizi sağlayan “Drama Shot” ve fotoğrafın çekildiği andaki ses ve görüntünün de eşsiz bir şekilde resimle birlikte kaydedilmesini sağlayan “Ses ve Çekim” de dâhil olmak üzere 12 farklı çekim modu sizleri bekliyor.

Galaxy S4 www.ucuzucuzenucuz.comGalaxy S4‘te var olan  “Temassız Kontrol” (Air Gesture) özelliği ile elinizin havada yaptığı bir hareketle çalan müziği değiştirebilir, bir web sayfasında gezinebilir ya da gelen bir aramayı kolayca kabul edebilirsiniz.

Galaxy S4‘ün özelliklerinin bunlarla sınırlı olmayacağını teknolojiye biraz aşina olan herkes biliyordur. Biz size ilk bakışta göze çarpan ama aslında kimi biraz da inanılmaz olan bazı özelliklerinden söz ettik. Gerisi size ve hayal gücünüze kalmış.

Samsung Galaxy S4‘te hayal gücünüzün bile zorlandığını fark edeceksiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.