SONY XPERIA


Sony’den Android cep telefonu piyasasına büyük armağan. Sony Xperia S LT26i olanca çekiciliği ile raflarda sizi bekliyor. Gördüğünüzde bizim anlatamadıklarımızı da anlayacaksınız.
12 MP kamerası 16x dijital yakınlaştırması ve diğer teknik özellikleri ile sizi profesyonel fotoğrafçılığa özendirecek kadar mükemmel. Dokunmatik 4,3 inç ekranı ile mailleriniz, mesajlarınız, fotoğraf ve videolarınız en yüksek kalite ve hız ile elinizin altında olacak. 1,5 GB dâhili belleği ile bir telefondan beklediğinizden fazlasına ulaşacaksınız. 8,5 saat konuşma, 420 saat bekleme ve 25 saat müzik dinleme sürelerini duymak sizi şaşırtmasın. Sony Xperia S LT26i sizi bundan daha fazla şaşırtmaya aday bir telefon. Pardon, sadece telefon mu dedim ben. Sadece telefon değil tabii, akıllı telefon. Xperia S Walkman uygulamasıyla müziğin etkileyici sesinin kulaklarınızdan girip tüm ruhunuza yayıldığına tanıklık edeceksiniz. Telefonun tüm özelliklerini inceleme fırsatı yakaladığınızda sahip olma arzunuzu bastıramadığınıza şaşırmayın. Bu, gören herkesin başına geliyor. Sadece 10,6 mm inceliğindeki bu şaheserin ağırlığı da sizi hayretler içinde bırakabilir. Sadece 144 gr dediğimizde sizin gibi çoğu kişi şaşkınlığını gizleyemiyor. Ama başta da söylemiştik aslında telefonu gördüğünüzde ne demeye çalıştığımızı daha iyi anlayacaksınız.
Sony Xperia S LT26i kelimelerin anlatmakta zorlandığı bir güzelliği ve teknolojinin sınırlarının zorlandığı bir seviyeyi ifade ediyor. Siz en iyisi bu güzelliği elinize alın ve yakından bakın. Abartmadığımızı anlayacaksınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.