TOPLU TWEET SİLME İŞLEMİ NASIL YAPILIR

Tweet silme, twit silme, toplu tweet silme, tweet nasıl silinir, Twitter Archive Ereaser

twitter_2010Toplu tweet silme işlemi pek çok kişinin zaman zaman yaşadığı önemli bir sorun olarak karşımıza çıkar. Silinecek tweet sayısı az ise pek büyük sorun yoktur ama eğer binler hatta on binlerle ifade edilen sayıda tweet silecekseniz işiniz oldukça zor sayılabilir.

Ama siz yine de öyle çok üzülmeyin, her işin olduğu gibi bu işin de bir kolayı var. Size sanal bilgiler yerine doğrudan tecrübe edilmiş ve sonuçları elde edilmiş bilgiler vereceğimizden emin olabilirsiniz. TweetEreaser, TweetDelete, TwitWipe gibi uygulamaları denemekle birlikte sağlıklı bir sonuç elde edebildiğimizi söyleyemiyoruz. Her birisinde farklı farklı aksaklıklar yaşanmakta ve tüm tweetlerin silinmesi mümkün olmamaktadır.

www.tayfunozer.com sitesinde yer alan toplu tweet silme kodu yukarıdaki örneklere nazaran çok daha başarılı. Ayrıca sitede gerçekten de inanılmaz bir şekilde özveri ile sorun yaşayanlara yardım sunulan bir iletişim kanalı mevcut. Tesadüfen karşılaştığım sitede konunun altındaki yorumlar ile bunlara verilen cevaplar yaklaşımdaki ciddiyeti net bir şekilde ortaya koyuyor.

Ancak biz asıl çözümü, sorun yaşamadan toplu tweet silme işlemini bir uygulamayı bilgisayarımıza indirmek suretiyle elde edebildik. Siz de bu maksatla Twitter Archive Ereaser adlı programı http://martani.github.io/Twitter-Archive-Eraser/ adresinden bilgisayarınıza indirerek işe başlayabilirsiniz. Diğer yöntemlerin aksine sonuca herhangi bir aksaklık olmadan ulaşmak, toplu tweet silme işlemini başarı ile gerçekleştirmek bizi mutlu etti ve bu nedenle ihtiyacı olanlara yararlı olması dileğiyle konuyu buraya taşımaya karar verdik.

Size uzun uzadıya programı nasıl kullanacağınızı anlatmak yerine, daha kolay ve net bir şekilde anlaşılması için konuyu bütün açıklığı ile anlatan videoyu aşağıda sunuyoruz. Görüntüleri izlediğinizde zaten ne yapacağınızı bilerek adım adım ilerleyecek ve dilerseniz tüm eski tweetlerinizi, dilerseniz arşivden seçtiğiniz bir bölümünü kolay bir şekilde sorunsuz olarak silebileceksiniz.

Programın bir başka avantajı da sadece toplu tweet silme işlemi ile yetinmemesi. Twitter Archive Ereaser ile geçmişteki beğeni listenizi de aynı şekilde silmeniz mümkün. Hayatta her zaman beyaz bir sayfa açmak belki olanaklı değil ama hiç değilse Twitter’da böyle bir şansınız var, kaçırmayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.