TOSHIBA AT200

www.ucuzucuzenucuz.com
Toshiba AT200-101 Tablet Pc ultra ince ve ultra akıllı bir ürün. Artık ilk görüşte aşk tanımınız bu olacak. Önceden bildiklerinizi, biliyorum sandıklarınız unutun. Bambaşka bir deneyim sizi bekliyor.
2 MP kamera çözünürlüğü ve dokunmatik ekranı ile bilgisayar tanımınızı ve bilgisayar anlayışınızı yeni boyutlara taşıyacak. 3,2 Android işletim sistemi, 1,2 GHz çift çekirdekli işlemcisi, 10,1 inç ekranı, 16 GB disk kapasitesi ile bütün tanımların yerini değiştirecek. 32 GB’a arttırılabilen belleği ile küçücük cüssesine kocaman bir dünyayı sığdırmanızın mümkün olduğunu göreceksiniz. Boyutları 256 x 176 x 7,7 mm ve ağırlığı, duyduğunuzda belki inanamayacaksınız ama sadece 535 gr. Toshiba AT200-101 Tablet Pc hayatınızı kolaylaştırmakla kalmayacak size sunduğu standartlarla kendinizi şımartmanıza neden olacak. Zarif görüntüsü ile gözünüzden bir an bile ayırmak istemeyeceğiniz bu teknoloji şaheseri içerdiği uygulamalarla hayatınızı kolaylaştıracak ve işinizi, ofisinizi çantanıza sığdırmanıza olanak sağlayacak. İşinizi yapmak için zaman ve mekân sizin seçimlerinize kalacak. Emin olun bundan siz de sevdikleriniz de mutlu olacak. Aklın ve zarafetin en mükemmel bileşkesi olan bu ürünü gördüğünüzde ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız.
Eğer tüm bu güzelliklere ve teknolojiye hazır olduğunuzu ve aslında buna değer olduğunuzu düşünüyorsanız, biz buna değer olduğunuzu biliyoruz, bundan daha iyi bir seçeneğiniz yok. Toshiba AT200-101 Tablet Pc tam size göre. Acele edin, fırsatı kaçırmayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.