GENEL,  TEKNOLOJİ

TUBİDY

Tubidy Nedir, Tubidy indir, Tubidy erişim, Tubidy mp3 indir
tubidy www.ucuzluknoktasi.com

 

Yepyeni bir müzik paylaşım platformu var artık hayatımızda. Tubidy

mp3, mp4 ve 3gp formatlarında müzik indirebileceğiniz bu platform son günlerin en çok konuşulan konusu ve aynı zamanda arama listelerinin de ilk sıralarında yer alıyor.

Ayrıca indirdiğiniz müzikleri internet bağlantınızın olmadığı zamanlarda da dinleme imkanı vermesi uygulamanın en önemli avantajları arasında yer alıyor.

Hızlı bir hareket içerisinde bulunan dijital teknoloji, sanal fenomenlerini de aynı hızla yaratıyor. Aynı hızla eskiyip eskimediği, kimin bu piyasaya ne kadar tutunabildiği zaman içerisinde belli olsa da her dönem için popüler olan dijital yaşam ürünleri ayrı.

Tubidy de bunlardan biri. Evet, son zamanların en popüler müzik platformu. Müzik tutkunları için Tubidy‘e mobile ortamlardan da erişim çok kolay. Denemeye değer olduğunu düşünüp sizlerle paylaşmak istedik. BURAYI tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Hem Tubidy ile hem de onsuz bol müzik ve bol eğlenceli anlar diliyoruz…

2 Yorum

  • Müzikci

    Harika bir site gerçekten. iOS işletim sistemli telefonlarda verimli çalışmıyor ancak Android için gerçekten süper.

  • Fatma

    Tubidy mobi sitesinden daha güzel bir site var. TubidyCep sitesini kullandıktan sonra bana katılanların olacağını düşünüyorum. Görmek isteyenler TubidyCep adresini ziyaret edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.