WHATSAPP ARTIK PARALI!

WhatsApp www.ucuzucuzenucuz.comEvet, başlıkta bir yanlışlık yok. Uzun süredir dillerde dolanan, şehir efsanesi haline gelen WhatsApp‘ın paralı olacağı dedikoduları gerçekleşti ve habere dönüştü. Bir çok haber mecrasında da dünden bu yana yer alıyor.

Biz de http://www.cnnturk.com‘dan alıntılayarak size duyuralım ve böylelikle anlık mesajlaşma alemine bizim de bir hizmetimiz olsun dedik!

Habere göre WhatsApp‘ın pek sayın CEO’su Almanya’da yaptığı açıklama ile vermiş bu müjdeyi. Haber, kaynağımızda aşağıdaki şekilde yer alıyor. Duyduk duymadık demeyin. Bizden söylemesi…

WhatsApp‘ın CEO’su yaptığı açıklamalarda WhatsApp‘ın artık iPhone için de ücretli olacağını açıkladı.

Uzun süredir WhatsApp‘ın ücretli olacağı konuşuluyordu, sonunda bu gerçek oldu. WhatsApp‘ın CEO’su Jan Koum, yaptığı açıklamada uygulamanın 0,99 dolar ücretle indirilmesinin yanında yıllık olarak da 0,99 dolar kullanım ücreti alacaklarını açıkladı.

Apple’a yeni geliyor! 

Daha önce Android, Blackberry, Nokia ve Windows Phone kullanıcılarına uygulanan abonelik modelinin iOS için de hayata geçirileceği haberi CEO’nun Almanya’da yaptığı açıklamada öğrenildi.

Ayrıca CEO, yaptığı açıklamada WhatsApp‘ın mobil uygulama olarak kullanılacağını duyurdu.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.