WhatsApp www.ucuzucuzenucuz.comMobil mesajlaşma platformu WhatsApp satılıyor. BlackBeryy’nin geçtiğimiz yıllarda gençler arasında popüler olmasının nedeni olan mobil ağ üzerinden mesajlaşmaya olanak sağlayan BBM’ye benzer anlık mesajlaşma sistemi olan WhatsApp‘ın satışı için 1 milyar dolarlık rakamların konuşulduğu rivayet ediliyor.

WhatsApp‘ın avantajı ve bu kadar popüler olmasının nedeni birçok farklı platformda aynı anda kullanılabiliyor olması.

Son zamanlarda Google’ın kendi çapraz-platform mesajlaşma hizmeti Babble üzerinde (veya Babel) çalıştığına dair iddialar var. Ancak şirket, WhatsApp‘ı satın alarak büyük bir rakibini tamamen ortadan kaldırabilir ve dev bir kullanıcı kitlesini kendisine katabilir. Böyle bir rekabet avantajının varlığı dolayısıyla milyar dolarlık teklif hazırlığının da Google’dan gelmiş olmasını şaşkınlıkla karşılamazsınız sanırım. Evet, doğru okudunuz. WhatsApp’a milyar dolarlık teklifi yapan hiç yabancı biri değil. Google.

Şimdi iyi de biz WhatsApp kullanıcıları bundan nasıl etkileneceğiz diye merak edenler olacaktır. Siz rahat olun. Mesajlaşmaya devam edin. İşin bu boyutu en azından şimdilik sizi pek ilgilendirmiyor. Sonra ne olur onu bilmiyorum tabii ki.

Paylaşmak Güzeldir
Etiketler

Yazar
GALAXY S4 ÇIKIYOR FANTASTİK GALATASARAY
Benzer Yazılar
1 Yorum
  1. Büyükbaba watsapa bende bi teklif sundum, dedim bize linkleyin şunu dediler abi sizle boy ölçüşemeyiz, dedim haklısınız

Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Web Tasarım Blog Teması Ecce Plus | Tüm hakları © Felix Themes'e aittir.